Vážená pani doktorka, vážený pán doktor, po registrácii získate 5% zľavu na všetky produkty.

Activa Bio-Active Restorative Starter Kit A2

Kód: 227 113
Značka: Pulpdent
152,16 € / ks
Bioaktívny materiál s ionizovanou živicovou matricou (uvoľnovanie kalcia, fosfátov a fluoridov, obsah kyslých monomérov s antimikrobiálnymi vlastnosťami), gumovým živicovým komponentom (znižuje možnosť zlomenia 2-3x oproti kompozitom a 5-10x oproti skloionomérom) a reaktívnym skleneným plnivom (podobne ako skloionoméry)

Detailné informácie

Podrobný popis

Bioaktívny materiál s ionizovanou živicovou matricou (uvoľnovanie kalcia, fosfátov a fluoridov, obsah kyslých monomérov s antimikrobiálnymi vlastnosťami), gumovým živicovým komponentom (znižuje možnosť zlomenia 2-3x oproti kompozitom a 5-10x oproti skloionomérom) a reaktívnym skleneným plnivom (podobne ako skloionoméry). Materiál kombinuje najlepšie vlastnosti všetkých svojích zložiek. Materiál veľmi dobre znáša vlhkosť a sliny a kontinuálne s nimi v ústach reaguje. Neobsahuje žiadny Bisphenol A, bis-GMA anid BPA. Tuhne svetlom aj chemicky. Balenie: 5 ml (8 g), 20 x miešacie koncovky, 10 x intraorálne kovové špičky, 10 x intraorálne špičky plastové, aplikačná pištoľ Activa-spenser.

Dodatočné parametre

Kategória: Bioaktívne
Balenie: 5 ml + prísl.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie