Vážená pani doktorka, vážený pán doktor, po registrácii získate 5% zľavu na všetky produkty.

Single Bond Universal Intro Kit

Kód: 101 431
102,17 € / ks
Adhezívum pre všetky adhezivne techniky (self-etch, selective-etch i total-etch), pre všetky druhy povrchov bez potreby použitia silanu pre priame aj nepriame použitie (suchý aj vlhký leptaný dentín, sklovina, sklokeramika, zircon, ušľachtilé zliatiny, kompozity), pre všetky adhezívne indikácie, ľahká manipulácia jednou rukou – praktická fľaštička flip-top

Detailné informácie

Podrobný popis

Adhezívum pre všetky adhezivne techniky (self-etch, selective-etch i total-etch), pre všetky druhy povrchov bez potreby použitia silanu pre priame aj nepriame použitie (suchý aj vlhký leptaný dentín, sklovina, sklokeramika, zircon, ušľachtilé zliatiny, kompozity), pre všetky adhezívne indikácie, ľahká manipulácia jednou rukou – praktická fľaštička flip-top. Skladovanie pri izbovej teplote. Balenie: 5 ml, 50 x jednorázové miešacie podložky, 50 x aplikátory, 3 ml Scotchbond Etchant, 25 x aplikačné koncovky.

Dodatočné parametre

Kategória: Jednozložkové
Balenie: 5 ml

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie